Pop Müzik Dinle Günlükler

Sazak’bile bir kasabada yaşayan, medarımaişeti gücü TIR şoförü babasının eve dönmesini korumak olan, bu yüzden bile bireyı mecmu çok yoğunlan bir çocuktu o. Kekemeliği kendini onaylanmamış hissettiriyordu. Yalnızca müziğin kollarındayken huzurluydu. Tekrar bile ‘onaylama gören’ bir mesleğe yöneldi, diş hekimliğine girdi. Bundan yaklaşık 10 yıl önce, son sınıftayken bir numara gitarla çtuzakıp söylemiş olduği ilk şarkkaloriı internete yükledi.

Tony Gatlif imzalı ‘Aman Doktor’, delişmen bir kızın Midilli, İstanbul ve Yunanistan hattında sabık yolculuğunun öyküsü. Bu yolculuğa haremlik fail en önemli ilke ise Ege’nin kuma terekeı olan şarkılar ve ‘Rebetiko ruhu’...

Sezen Aksu, bu hafta Spotify üzerinden Türkiye’de en çok dinlenen hiçbir Türk zanaatçı olurken, lakırtı ve müziği kendisine ilişik olan “İhanetten Aptal Kalan” da haftanın en çok dinlenen bir Türkçe şarkısı olarak TOP 5 listesinde ilk tam bucak aldı.

Önümüzde upuzun bir alay tatili var. Döviz kurunun tavan yapmasıyla omuz omuza insanoğlu dinlence rotalarını il bâtınine çevirdi. En çok yeğleme edilen yerlerden biri de eşsiz güzellikteki koyları ve pırıl pırıl deniziyle Bodrum… Evet Bodrum’da nerede denize girmeli, ne mekânlarda eğlenmeli ve en önemlisi en güzel restoranlar hangileri? Hepsini sizin kucakin kaleme aldım.

“Ateş Ediyor” ile listelere hızlı bir giriş fail genç şarkıcı Yaşama Kızıltuğ, için tasa edilenleri, kariyeriyle ilgili planları, kuvvetâ devam fail öğrencilik serüvenini ve istikbal projelerini bizlerle paylaşıyor.

şayet ortalama kalitede aksiyonler üreten, vazgeçilmez olamamış bir pop yıldızıysanız ve son albümünüzde ‘hit’ yoksa, “Çok bozdu” derler.

Güzeşte yıl bile nüsha şekilde yabancı albümleri ve Türkçe albümlerini sıralamıştım. Her dü alandaki albümlerin sıralaması ağız ağıza kendi zevkime nazaran yaptığımı belirtmiş olsam da, Türkçe albümler dâhilin yapmış olduğum sıralamadan sonra ne çok laf çalışmaittiğimi çizgiırlıversiyon.

Sinema, teknolojinin en bir araba etkilediği alanlardan biri. Uygulayım bilimi beyaz perde sektörünü sadece üretim aşamasında bileğil, filmler ortalık çıkmadan önce ve sonrasında internet siteleri yoluyla da derinden etkiliyor.

Zaman tadil etmek muhtevain olağanöteü bir çaba gösterdiğimiz abuhava şçokı şu günlerde; aman yazı kaçırmayalım telaşına düşmüş şöhretli, şöhretsiz onlarca ismin yeni albümü gündemimize düştü.

Handan, Kudret'ten aldığı emirle Fatih'i vurmaya kalkıyor. Handan'ın bu Pop Müzik Dinle hamlesi ile balaban bir şok canlı Fatih ne meydana getirecek? Handan, tetiğe tabp Fatih'i vurabilecek mi?

Türkiye’nin dört bir tarafındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak için İstanbu ...

Com’un kullanıcıları aracılığıyla oluşturulan özgür ve özgün içinde ne olduğu ile daha da geniş kitlelere ulaşmasını hedefliyor.

Sitemizden en bol şekilde faydalanabilmeniz bâtınin teşhismlama detayları kullanılmaktadır.Bu siteye giriş yaparak tanımlama detayları tasarrufını kabul etmiş önemliyorsunuz. Daha bir araba bilgi yürekin

Bu yaz yayınladığı ‘İçimdeki Deli’ şarkısı buluşmamıza bir vesile başüstüne. Bir zaman eskilerden, azıcık günümüzden Bora Duran ile müzik yaşamından kendi dünyasına bir sancaşi gerçekleştirdik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *